chmurka chmurki

Właściciel Akademii Maluszka ŻÓŁWIK

Absolwentka prawa na UKSW w Warszawie, a prywatnie mama Oli i Frania. Marzyła o stworzeniu miejsca, gdzie dziecko będzie czuło się szczęśliwe, bezpieczne, będzie poznawało świat, uczyło się samodzielności, otoczone dziećmi i profesjonalną opieką. W Akademii Maluszka ŻÓŁWIK dba o zapewnenie bezpiecznych i komfortowych  warunków do opieki nad dziećmi oraz dobór odpowiedniej kadry. 


kierownik placówki przy ul. Włoskiej

Justyna jest pedagogiem z wyksztalcenia i zamiłowania.Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie. Praca z dziećmi jest dla niej wielkim wyzwaniem, ale przede wszystkim ogromną przyjemnością, dodatkowo napawa ją wielki optymizmem i mobilizuje do kreatywności. Jest osobą otwartą, komunikatywną, radosną i bardzo zaangażowaną w życie żłobka. Oprócz codziennych czynności dotyczących opieki nad dziećmi, czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem i organizacją placówki przy ul. Włoskiej. 

kierownik placówki przy ul. Godebskiego

Ania pracuje w Akademii Maluszka ŻÓŁWIK od początku 2013 roku, obecnie jako kierownik placówki przy ul. Godebskiego, a prywatnie jest mamą Oli i Marysi . Tytuł magistra uzyskała w Wyższej Szkole Pedagogicznej na kierunku pedagogika. Wybór studiów nie był przypadkowy, gdyż nie wyobraża sobie innego zajęcia niż praca z dziećmi. Dodatkowo Ania posiada dużą wiedze na temat zywienia dzieci ze szczególnym uwzględnieniem dzieci z nietolerancjami pokarmowymi. Ania z ogromnym zaangażowaniem  czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem i organizacją placówki przy ul. Godebskiego.


opiekunka 

Ciocia Marta jest studentką ostatniego roku pedagogiki. Jest osobą otwartą, pomocną i empatyczną, która ma niezwykłą łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi. Praca z dziećmi daje jej dużo satysfakcji ponieważ każdego dnia może dostrzegać ich postępy w rozwoju. 
 
  • ciocia Iza
pomoc opiekunki
 
 
  • ciocia Magda
opiekunka

  • ciocia Kasia Z.
opiekunka
 
 
  • ciocia Kasia M.
opiekunka
 
Kasia pracuje z dziećmi od 2002r. zarówno jako prywatna opiekunka jak i opiekun w żłobkach/ klubach malucha. Z Akademią Maluszka ŻÓŁWIK jest związana od 2015r. Swoje obowiązki wykonuje z ogromnym poświęceniem, starając się dać dzieciom jak najwięcej miłości i poczucia bezpieczeństwa. Kasia jest również bardzo zaangażowana w pracę nad rozwojem naszych "żółwików" i stara się jak najlepiej przygotować naszych podopiecznych do przedszkola.
 
 
 
  • ciocia Natallia
opiekunka
 
Ukończyła studia wyższe na kierunku „Psychologia” w Uniwersytecie Pedagogicznym w Brześciu. Od 7 lat pracuje z dziećmi w żłobku.  Dodatkowo posiada doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku 7-13 lat (organizacja zajęć teatralnych, muzycznych, tematycznych i sportowych dla dzieci). Ciocia Natallia prywatnie jest mamą 2 dziewczynek. Ciągłe pracuje nad rozwojem osobowym: fitness, czytanie literatury tematycznej. Uwielbiam teatr oraz  muzykę klasyczną.  • ciocia Beata
pomoc opiekunki

Ciocia Beata ukończyła Szkołę Opiekuna Medycznego jako ratownik medyczny. Posiada doświadczenie w opiece nad dziećmi do lat 3, które uwielbia z wzajemnością. Jest osobą wykazującą się dużą empatią, cierpliwością i ogromnym sercem wobec dzieci. Kocha tańczyć z dziećmi i czytać im książki.
 
 
  • ciocia Danusia
opiekunka 

Ciocia Danusia jest ukochaną ciocią naszych najmłodszych "żółwików", które dzięki niej  bez stersu wchodzą do swojej pierwszej społeczności.Wykazuje się ogromną empatią, cierpliwością i zrozumieniem w stosunku do dzieci przez co już podczas pierwszego dnia pobytu w Akademii Maluszka ŻÓŁWIK skradła wszystkim serca.

  • ciocia Małgosia
pomoc opiekunki

Ciocia Małgosia jest studentką logopedii, co wykorzystje podczas zajęć prowadzonych z najstarszymi "żółwikami". Jest osobą bardzo energiczną i kreatywną czym zaraża wszystkich dookoła. 

  • ciocia Karolina
pomoc opiekunki
 
 

Karolina pracę nauczyciela ma we krwi, gdyż pochodzi z rodziny z korzeniami pedagogicznymi czego efektem sa zdobywane już w domu nawyki i umiejętności. Karolina od 7 lat zajmuje się dziećmi i nie wyobraża sobie innej pracy.Jest osobą ciepłą, kreatywną i kochającą dzieci. Z uwagi na swoje uzdolnienia plastyczne w Akademii Maluszka ŻÓŁWIK jest często autorem dekoracji i pomocy dydaktycznych.

  • ciocia Dominika
opiekunka